Аналіз переліку таблеток від геморою: вибираємо тільки єфективні

Лікування геморою може бути консервативним або оперативним. Все залежить від стадії розвитку хвороби. Медикаментозне лікування включає таблетки від геморою, свічки, мазі, а також народні рецепти.лікар тримає пігулки у руці

У будь-якому випадку перш, ніж починати позбуватися від захворювання прямої кишки, потрібно пройти консультацію лікаря. Саме він знає, як правильно лікувати вашу недугу, які таблетки використовувати, що за свічки та мазі застосовувати.

Зі статті ви дізнаєтесь які таблетки вибрати, щоб лікування захворювання було ефективним. Звичайно, застосовувати їх краще після консультації з фахівцем.

Список найбільш ефективних таблеток від геморою

Наведемо найпоширеніші і найбільш ефективні таблетки для лікування геморою:

  1. Проктоседил. Таблетки мають кілька сфер дії. Насамперед, вони спрямовані на зняття дискомфорту, свербежу в анальному отворі. З’являється він внаслідок запального процесу, який супроводжує дане захворювання. Задній прохід постійно мокне. Від цього починає сильно свербіти в області ануса. Таблетки знищують мікроби, які потрапили в кров. Вони діють сильніше, ніж свічки, тому захоплюють весь організм. У цьому випадку запальний процес припиняється не тільки безпосередньо в анальному отворі і в прямій кишці, а і в інших внутрішніх органах, куди змогла проникнути ця патогенна мікрофлора.
  2. Постерізан — ефективні таблетки від геморою, що супроводжується запальними процесами в прямій кишці. Також цей лікарський препарат має регенеруючу, імуностимулюючу і антигемороїдальну дію. Таблетки здатні не тільки посилити власний захист організму від інфекції, а і запобігти формуванню вузлів. Вони формуються з внутрішніх гематом і набряків прямої кишки, які виникають на тлі запорів. Таблетки простерізан допомагають розм’якшити консистенцію калу.таблетки детралекс
  3. Таблетки детралекс відносяться до ліків від геморою, які зміцнюють судини. Вони роблять їх більш стійкими перед зовнішніми чинниками. Таким судинам не страшний запор. Їх не можна поранити твердим за консистенцією калом. Застосовується даний лікарський препарат, коли відбувається лікування гострої форми хвороби. Курс прийняття триває один тиждень. Перші чотири дні хворий повинен випивати під час прийому їжі по 6 таблеток. Наступні три дні дозу потрібно зменшити. Тепер під час харчування хвора людина повинна вживати по 4 таблетки. Цей лікарський препарат має побічні ефекти. Хімічний склад даних препаратів не дозволяє їх використовувати в лікування геморою у вагітних жінок і молодих матерів, які годують грудним молоком своїх дітей.
  4. Антрасенін — таблетки допомагають як від геморою, так і від запорів. У хімічний склад лікарського препарату входить екстракт, приготований з листя сени. Він допомагає розм’якшити калові маси. Відсутність запорів знижує ризик виникнення захворювання. Таблетки приймаються ввечері перед тим, як сісти їсти. Зазвичай призначається 1 або 2 штучки. Якщо хворий страждає від постійних сильних запорів, то доза збільшується до 3 таблеток на добу.
  5. Літовіт — Б — таблетки від геморою, відгуки про які тільки найкращі. В основі лікарського препарату лежать рослинні компоненти. Найголовніші з них — це кровохлібка і цеоліт. Вони допомагають впоратися з першими симптомами захворювання. А ось житні і пшеничні висівки сприяють нормальному травленню. Вони формують калові маси з нетвердою консистенцією, тим самим запобігаючи утворенню запорів, а значить, і виникненню вузлів. Таблетки допомагають впоратися з кровотечами. До їх складу входять мікроелементи, які роблять судини більш міцними і стійкими. Їм не страшний вже твердий кал, який може подряпати чи порізати. Літовіт-Б в цілому зміцнюють імунну систему людини. Так як це лікарський препарат рослинного походження, то його можна застосовувати в лікуванні дітей, вагітних жінок і годуючих матерів.
  6. Гінкор форт — таблетки від зовнішнього і внутрішнього геморою. Цей лікарський препарат допомагає на всіх стадіях захворювання прямої кишки. Він покращує циркуляцію крові. Це дає можливість запобігти формуванню вузлів. Також він робить судини більш міцнішими, тобто підвищує загальний імунний захист.

Якщо лікарський препарат містить гормони, то його не рекомендується приймати дітям, вагітним жінкам, годуючим матерям і хворих людям з різними недугами щитовидної залози. Для цієї категорії хворих людей найкраще застосовувати народні засоби від даної хвороби.

Щоб позбутися від запалення в прямій кишці, потрібно пити по 2 таблетки від геморою двічі на добу. Обережно приймати тим особам, які страждають від гіпертонії. Вживання таблеток проти хвороби в разі їх передозування дуже сильно підвищують артеріальний тиск.