Kреми від геморою — який вибрати?

Крем «Тигрове око» — крем на основі цілющих трав і ефірних масел, надає профілактичну, протизапальну та косметичну дію, усуває застійні явища, сприяє відновленню еластичності судин. Шабельник болотний — один з основних складових крему, допомагає загоєнню ран. Кінський каштан — сприяє зміцненню судин, зупиняє кровотечу. Евкаліпт володіє сильними антисептичними і болезаспокійливими властивостями. Крем багатий амінокислотами, вітамінами і мікроелементами, не має протипоказань у застосуванні, крім індивідуальної нестерпності компонентів продукту.крем Тигровуй глаз

Крем «Венорм» — засіб від геморою на основі рослинної сировини і морепродуктів. Має антиоксидантну, протизапальну дію, підвищує тонус судин, сприяє загоєнню тріщин і ранок, володіє антибактеріальними, знеболюючими і кровоспинними властивостями.

Швейцарський крем «Прокто-Гливенол» — препарат для місцевого лікування внутрішнього і зовнішнього геморою. Терапевтична ефективність при геморої обумовлена тим, що до складу крему входять компоненти трибенозид і лідокаїн, які надають місцевоанестезуючу дію, покращують судинний тонус, зменшують проникність капілярів. «Прокто-Гливенол» зменшує симптоми, обумовлені гемороєм (біль, печіння, свербіж), які виникають, головним чином, внаслідок вторинного запалення анальної області.

Багато лікарських засобів, в тому числі і крему від геморою, прийшли в нашу країну з Китаю і користуються популярністю серед покупців. Ці засоби створені за традиційними методиками китайської медицини, наведемо кілька прикладів таких засобів:

Крем «Пурпурова яшма» від геморою — засіб рослинного походження, застосовується при неприємних, болючих відчуттях в анальній області. Крем має антибактеріальну, протинабрякову, болезаспокійливу, кровоспинну дію, усуває запори, зволожує шкіру. Крем створений за традиційним методом китайської медицини. Китайці вважають, що ментол, що входить до складу препарату, та екстракти лікарських трав здатні «охолодити і оживити кров», тим самим усунути застій.

Крем-мазь від геморою «Сяо чжи руаньгао» — гомеопатичний препарат на основі ведмежої жовчі, кореня родовика лікарського і борнеолу. Сприяє розсмоктуванню гемороїдальних вузлів, забезпечує швидке полегшення від хворобливого печіння, свербежу та інших відчуттів дискомфорту всередині і зовні заднього проходу. Засіб добре переноситься хворими і є абсолютно надійним та ефективним.

https://www.youtube.com/watch?v=kXhWEwYxqgY